166. Plumlov
Autor: Jožka Baruch
(1892 Krásno nad Bečvou - 1966 Praha)
vlevo dole orig. dřevoryt, čís. 80, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, volný list
Technika: dřevoryt, datace: 1947
Šířka: 32,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč