Cesta na pastvu

Autor: Patrick Nasmyth
(1787 Sktosko - 1831 Skotsko)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 93 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 23.05.2022 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč