Pšovka u Kokořína

Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm, rámování: 76 x 61 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč