Břízky

Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 80 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč