34. Břízky

Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)

signováno vlevo dole, zezadu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 80
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 18:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč