552. Květiny ve váze

Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60cm cm, výška: 70cm cm, rámování: 85x75cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč