Krajina u Bukovan

Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč