Pohled do lesa

Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: 29 x 38 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč