256. Květiny ve váze
Autor: Ture Largevall
(1903 - 1978)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 47 cm, rámování: pošk. 56 x 55 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč