92. Loď na břehu
Autor: Giuseppe Salvati
(1900 - 1968)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 78 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč