61. Zvířátka obdivují píču - variace obrazu na Ringa

Autor: Fam Annel
(1975)

signováno a datováno na reversu
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 2022
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 04.04.2022 19:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč