43. Rybky
Autor: Paul René Gauguin
(1911 Kodaň - 1976 Španělsko)
Signováno vpravo dole tužkou, Číslováno vlevo dole 86/260, Rámováno, paspartovánoa zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 56 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 68 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč