260. Sedlák s koňmi
Autor: Alexander Langlet
(1870 Stockholm - 1953 Göteborg)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: pošk. 54 x 62 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč