268. Tři růže v baru

Autor: Jiří Slíva
(1947 Plzeň)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 69/200, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 19,5 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list 39,5 x 29,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč