61. Stařec v Jerusalémě
Autor: Václav Příhoda
(1888 Praha - 1941 Praha)
signováno vpravo dole, mírně poškozená malba
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 29 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 05.12.2017 19:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč