61. Stařec v Jerusalémě

Autor: Václav Příhoda
(1888 Praha - 1941 Praha)

signováno vpravo dole, mírně poškozená malba
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 29 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 05.12.2017 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč