Pobřeží

Autor: Birger Ljungquist
(1894 - 1965)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1942
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 69 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč