53. Nad střechami
Autor: Olavi Ahlgren
(1897 - 1966)
signováno vlevo dole, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 57 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč