37. Borovice
Autor: Carl Peter Hallberg
(1809 - 1879)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1851
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 64 x 75 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč