26. Kachny na vodě

Autor: Johannes Ravn
(1922 - 1991)

signováno vlevo dole, rámováno blondelový rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 63 x 72 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 19:12 SEČ

Zbývá: 17d 10h 8m 34s

Vyvolávací cena: 1 600 Kč