Na farmě - kopie podle Gustava Rydberga

Autor: Gustava Cederschiöld
(1843 Švédsko - 1884 Švédsko)

Signováno na reversu, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 61,5 x 80 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč