Rybářské lodě XL formát

Autor: José Bernal
(1925)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 115 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.08.2022 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč