41. Procesí
Autor: Karel Stroff
(1881 Kutná Hora - 1929 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 71 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 86 cm
Konec dražby: 28.01.2019 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč