64. Stydlivka

Autor: Karel Stroff
(1881 Kutná Hora - 1929 Praha)

signováno vlevo dole, mírně poškozená pasparta, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč