66. Klidná hladina
Autor: Alfred Dawson
(1843 Velká Británie - 1922 Velká Británie)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 34 x 40,5 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč