Klidná hladina

Autor: Alfred Dawson
(1843 Velká Británie - 1922 Velká Británie)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 34 x 40,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč