Rybáři

Autor: Kalö Christian
(1885 - 1940)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 43 cm, rámování: 59 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč