2. Klečící dívka
Autor: Jiří Kovařík
(1932 Plzeň - 1994 Plzeň)
signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno.
Nejvyšší dosažená cena v aukci 90.000 Kč
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 55 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 73 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč