7. Zátiší

Autor: Violet Tengberg
(1920 Švédsko - 2014)

signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm, rámování: 61,5 x 41,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:03 SEČ

Zbývá: 17d 8h 38m 26s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč