Muchomůrky

Autor: Jan Brázda
(1917 Řím - 2011 Stockholm)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 27 x 36,5 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč