40. Květinové zátiší

Autor: Mara .
(1947 Castelleone)

rámováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: 66 x 56 cm

Konec dražby: 07.03.2022 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč