41. Květinové zátiší
Autor: Mara .
(1947 Castelleone)
rámováno, signováno vpravo dole
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: 66 x 56 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč