Beskydy

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915 Prostřední Bečva - 1992 Valašské Meziříčí)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 69 cm, výška: 45 cm, rámování: 57 x 81 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 800 Kč