315. Kolový štít z Javoriny - Vlček
signováno vlevo dole
Šířka: 25 cm, výška: 36 cm, rámování: 45,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč