141. Milenci s ovečkou
Autor: John Lochhead
(1866 Skotsko - 1921 Skotsko)
signováno vpravo dole a na rámu, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč