Ženský akt

Autor: Milan Lahoda
(1926 Ústí nad Labem - ?)

Signováno a datováno na reversu plastiky
Materiál: sádra, datace: 1965
Šířka: 15 cm, výška: 100 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč