137. U stolu
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 31
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč