138. Studie dcery Kinclové
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
Monogramováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě, získáno přímo od autora
Technika: kombinovaná technika, datace: 1940
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: pasparta 35 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč