Sedící postava
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: akvarel
Šířka: 24,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 26.09.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč