3. Krajina s mostem
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 56 x 84
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč