7. Ves na Vysočině
Autor: Jiří Horník
(1916 Libice nad Doubravou - 1961 Praha)
na reversu text o výtvarníkovi, věnování a datování vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: tempera, datace: 1947
Šířka: 74 cm, výška: 55 cm, rámování: 68 x 87 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč