276. Černý čáp
Autor: Jan Tománek
(1978 Praha - ?)
Signováno vpravo dole, autorský tisk
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: volný list 69,5 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč