276. Černý čáp

Autor: Jan Tománek
(1978 Praha - ?)

Signováno vpravo dole, autorský tisk
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: volný list 69,5 x 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč