Procházka u řeky
Autor: Alexander Fuller Maitland
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 52 x 69 cm
Konec dražby: 16.11.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč