316. Pohled do údolí
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 17:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč