228. Mužský portrét

Autor: Karel Javůrek
(1815 Praha - 1909 Praha)

dílo pochází z pozůstalosti, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 40 cm x 33 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.06.2022 22:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč