166. Borovice na pobřeží
Autor: Frans Gard
(1892 Götlunda - 1978)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 75,5 x 86,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 04.04.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč