204. Červánky
Autor: Frans Gard
(1892 Götlunda - 1978)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 67 x 78 cm
Konec dražby: 05.04.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč