Červánky - XL Formát

Autor: Frans Gard
(1892 Götlunda - 1978)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 99,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 92 x120 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč