124. Čaj o páté
Autor: Duncan Mackellar
(1849 - 1908)
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu, paspartováno a zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 45 cm, výška: 59 cm, rámování: 72 x 86 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč