190. Mokřiny
Autor: Louisa Marie Kirschnerová
(1852 Praha - 1931 zámek Košátky u Kropáčovy Vrutice)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 34,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 24,5 x 41 cm
Konec dražby: 12.09.2022 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč