27. Pánův Kříž

Autor: František Štancl
(1885 - ?)

Rámováno a zaskleno, na reversu autorské razítko a autorský popisek a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1921
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 45 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:13 SEČ

Zbývá: 17d 9h 58m 2s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč