138. V parku
Autor: František Kožíšek
(1856 Praha - 1930 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 39 cm, výška: 27 cm, rámování: 34 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč